Aktualitātes projekta īstenošanā (3)

2012.gada 30.martā tika izsludināts publsikais iepirkums par būvdarbu veikšanu Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas 2., 3. un 4. kārtai. Piedāvājumu iesniegšanas termiņš – 05.06.2012. Konkursā piedalījās divi pretendenti: Pilnsabiedrība „Piegādātāju apvienība RBSSKALS&RBSSKALS Būvvadība” ar kopējo summu LVL 7 485 043.30 bez PVN un SIA „MERKS” ar kopējo summu LVL 7 851 586.42 bez PVN. Līgumslēgšanas tiesības tika piešķirtas Pilnsabiedrība „Piegādātāju apvienība RBSSKALS&RBSSKALS Būvvadība” ar kopējo summu LVL 7 485 043.30 bez PVN. Iepirkumu līgumu par būvdarbu veikšanu plānots slēgt 2012.gada jūlijā, savukārt rekonstrukcijas darbus uzsākt 2012.augustā, kurus plānots pabeigt 2014.gada septembrī.

2012.gada 05.jūnijā tika izsludināts publsikais iepirkums par būvuzraudzības pakalpojumiem Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas 2., 3. un 4. kārtai. Iepirkumu vērtēšana plānots veikt līdz jūlijam, kad arī plānots noslēgt iepirkuma līgumu.