Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Aktualitātes projekta īstenošanā (4)

 

2012.gada augusta vidū ir uzsākti Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrikcijas 2.kārtas būvniecības darbi. Aktīvi norit starpsienu un grīdu demontāžas darbi, kā arī jauno maģīstrālo inženiertīklu izbūve, ko nepieciešams izbūvēt līdz apkures sezonas sākumam.

Rekonstrukcijas 2.kārtas paredzētie darbi: pagrabstāvā – personāla ģērbtuves (~600 m2), 1.stāvā - diagnostikas un funkcionālās novērtēšanas (Diagnostikas) nodaļas rekonstrukcija (~790 m2), 2.stāvā – Reanimācijas un intensīvās terapijas nodaļas rekonstrukcija (~700 m2), Jaundzimušo patoloģijas nodaļas (600 m2), Dzemdību un pēcdzemdību nodaļas rekonstrukcija (~1630 m2) kā arī invazīvās radioloģijas (Angiogrāfijas kabineta) rekonstrukcija (~490 m2),

 

2012.gada oktobrī jau plānots uzsākt arī rekonstrukcijas 4.kārtu, kas paredz slimnīcas galvenā korpusa R spārna rekonstrukciju no 3.-12.stāvam, kur plānots izvietot 10 nodaļas.

Publsikais iepirkums par būvuzraudzības pakalpojumiem Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas 2., 3. un 4. kārtai pašlaik vēl nav noslēdzies, jo iepirkumu komisijas lēmums tika pārsūdzēts Iepirkumu uzraudzības birojā. Lēmumu par iepirkumu rezultātu plānots pieņemt līdz 2012.gada novembrim, kad arī plānots noslēgt iepirkuma līgumu. Pašlaik būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšanai ir noslēgts pagaidu pakalpojuma līgums līdz gala lēmuma pieņemšanas Iepirkuma uzraudzības birojā un iepirkuma līguma noslēgšanai.