Aktualitātes projekta īstenošanā (5)

Turpinās Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrikcijas 2.. 3. un 4. kārtas būvniecības darbi. Rekonstrukcijas 2.kārtā - aktīvi norit starpsienu un grīdu demontāžas darbi. Pabeigta jauno maģistrālo inženiertīklu izbūve. Uzsākta savienojošā gaiteņa metāla konstrukciju izbūve. Rekonstrukcijas 3.kārtā – Paveikti maģistrālo inženierkomunikāciju izbūves darbi pagrabstāvā, rekonstrukcijas 3.kārtas pārējie būvniecības darbi turpināsies pēc rekonstrukcijas 2.kārtas pabeigšanas un nepieciešamo telpu atbrīvošanas. Rekonstrukcijas 4.kārtā – aktīvi notiek demontāžas darbi, kā arī maģistrālo komunikāciju izbūves darbi.

Rekonstrukcijas 2.kārtas paredzētie darbi: pagrabstāvā – personāla ģērbtuves (~600 m2),  1.stāvā - diagnostikas un funkcionālās novērtēšanas (Diagnostikas) nodaļas rekonstrukcija (~790 m2), 2.stāvā – Reanimācijas un intensīvās terapijas nodaļas rekonstrukcija (~700 m2), Jaundzimušo patoloģijas nodaļas (600 m2), Dzemdību un pēcdzemdību nodaļas rekonstrukcija (~1630 m2) kā arī invazīvās radioloģijas (Angiogrāfijas
kabineta) rekonstrukcija (~490 m2).

Rekonstrukcijas 3.kārtā paredzēta Dzemdību un pēcdzemdību nodaļas (pēcdzemdību palātu) rekonstrukcija (~1200 m2).

Rekonstrukcijas 4.kārtā paredzēti slimnīcas galvenā korpusa R spārna rekonstrukciju no 3.-12.stāvam, kur plānots izvietot 10 nodaļas (~12 300 m2).

Publsikais iepirkums par būvuzraudzības pakalpojumiem Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas 2., 3. un 4. kārtai pašlaik vēl nav noslēdzies, jo iepirkumu komisijas lēmums atkārtoti ir pārsūdzēts Pašlaik būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināšanai ir noslēgts pagaidu pakalpojuma līgums līdz gala lēmuma pieņemšanas Iepirkuma uzraudzības birojā un iepirkuma līguma noslēgšanai.