Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Aktualitātes projekta īstenošanā (6)

Aktīvi norit Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas darbi.

Rekonstrukcijas 2.kārtā – pabeigti demontāžas darbi, kā arī jauno maģistrālo inženiertīklu izbūve. Turpinās darbs pie savienojošā gaiteņa izbūves, kur izbūvētas metāla konstrukcijas un tiek uzsākta stikla fasāžu montāža. Tiek izbūvētas klona grīdas un veikti sagatavošanās darbi riģipšu starpsienu izbūvei.

Rekonstrukcijas 4.kārtā – aktīvi notiek demontāžas darbi, kā arī maģistrālo komunikāciju izbūves darbi.

Ir izsludināts iepirkums par 64 joslu datortomogrāfijas iekārtas piegādi un uzstādīšanu. Jauno datortomogrāfijas iekārtu plānots izvietot rekonstruētās radioloģijas nodaļas telpās. Jaunās iekārtas iegāde veicinās slimnīcas diagnostikas izmeklējumu kapacitāti un kvalitāti. Esošā vienslāņu datortomogrāfijas iekārta, kas ražota 1999.gadā ir morāli un fiziski novecojusi. Iekārtas piegāde plānota 2013.gada augustā.