Aktualitātes projekta īstenošanā (6)

Aktīvi norit Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas darbi.

Rekonstrukcijas 2.kārtā – pabeigti demontāžas darbi, kā arī jauno maģistrālo inženiertīklu izbūve. Turpinās darbs pie savienojošā gaiteņa izbūves, kur izbūvētas metāla konstrukcijas un tiek uzsākta stikla fasāžu montāža. Tiek izbūvētas klona grīdas un veikti sagatavošanās darbi riģipšu starpsienu izbūvei.

Rekonstrukcijas 4.kārtā – aktīvi notiek demontāžas darbi, kā arī maģistrālo komunikāciju izbūves darbi.

Ir izsludināts iepirkums par 64 joslu datortomogrāfijas iekārtas piegādi un uzstādīšanu. Jauno datortomogrāfijas iekārtu plānots izvietot rekonstruētās radioloģijas nodaļas telpās. Jaunās iekārtas iegāde veicinās slimnīcas diagnostikas izmeklējumu kapacitāti un kvalitāti. Esošā vienslāņu datortomogrāfijas iekārta, kas ražota 1999.gadā ir morāli un fiziski novecojusi. Iekārtas piegāde plānota 2013.gada augustā.