Aktualitātes projekta īstenošanā (7)

Aktīvi norit Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrikcijas darbi.

Galvenā korpusa rietumu spārnā visos stāvos, t.sk. pagrabā pabeigta jauno maģistrālo komunikāciju izbūve, norit savienojošās pārejas izbūve (stikloto sienu) starp Reanimācijas nodaļu un galveno korpusu, tiek veikti labiekārtošanas darbi iekšpagalmā zem pārejas.

2.kārta: No pagraba līdz 2.stāvam pabeigti starpsienu izbūves darbi, izbūvēti maģistrālie inženiertīkli. Norit apdares darbi - krāsošanas darbi, linoleja ieklāšana, piekārto griesti montāža pagrabstavā un 2.stāvā. Ir uzsākta gaismekļu montāža. Notiek splinklērsistēmas hidrauliskas pārbaudes. Uzsāktas uzstādīto ventilācijas un aukstumiekārtu iekārtu regulēšanu. Tiek veikta iebūvējamo medicīnas iekārtu (sienu un griestu konsoļu) montāža, kā arī durvju un santehnikas uzstādīšana. Rekonstrukcijas 2.kārtas nodošana ekspluatācijā plānota 2013.gada septembra sākumā.

4.kārta: No 3.-12.stāvam turpinās klona grīdu izbūve un reģipšu starpsienu izbūves darbi.Uzsākti balkonu betonēsanas darbi,kā arī inženiertīklu montāža.

Ir noslēdzies iepirkums par 64 joslu datortomogrāfijas iekārtas piegādi un uzstādīšanu un noslēgts iepirkuma
līgums ar SIA „TRADINTEK” par kopējo summu LVL 351 400.00. Jauno datortomogrāfijas iekārtu plānots izvietot rekonstruētās radioloģijas nodaļas telpās. Jaunās iekārtas iegāde veicinās slimnīcas diagnostikas izmeklējumu
kapacitāti un kvalitāti. Esošā vienslāņu datortomogrāfijas iekārta, kas ražota 1999.gadā ir morāli un fiziski novecojusi. Iekārtas piegāde plānota 2013.gada augustā.