Aktualitātes projekta īstenošanā (8)

Š. g. 5. septembrī svinīgi atklāja Liepājas Reģionālās slimnīcas vērienīgās rekonstrukcijas 2. kārtas laikā renovētās telpas, kur vistuvākājā laikā sāks strādāt Reanimācijas nodaļa, Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļa, Angiogrāfijas nodaļa un Radioloģijas nodaļa.

Slimnīcas pirmajā stāvā, bijušajā Konsultatīvās nodaļas vietā atradīsies radioloģiskās diagnostikas kabineti: datortomogrāfijas kabinets, ultrasonogrāfijas kabineti, ehokardiogrāfijas kabinets. Tur tiks izvietotas arī divas rentgena iekārtas. Bet, ņemot vērā Konsultatīvās nodaļas intensīvo noslogojumu, papildus jau esošajiem 10 ārstu kabinetiem, izbūvēti vēl trīs, tādējādi paplašinot ambulatoro pakalpojumu sadaļu un speciālistu pieejamību. Paralēli telpu remontam un renovācijai iepirkta jauna un moderna aparatūra -  iegādāts jauns 64 slāņu (128 projekciju) datortomogrāfs, kas patlaban ir modernākais Latvijā. Tas ir aprīkots ar speciālu programmu, kas ļauj līdz minimumam samazināt starojuma devu pacientam. Iegādāts arī jauns rentgena aparāts, ultrasonogrāfs, ehokardiogrāfs u.c.

Šajā rekonstrukcijas kārtā izbūvētas arī darbinieku ģērbtuves un rekonstruētas dzemdību zāles. Tās uzsāks darbu tad, kad būs pabeigta rekonstrukcijas trešā un cetrurtā kārta, tas ir 2014. gada vidū.

Aktīvi turpinās Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrikcijas 4.kārtas būvniecības darbi: No 3.-12.stāvam turpinās reģipšu starpsienu izbūves darbi, sienu apdares – krāsošanas darbi. Pabeigti stikloto balkonu izbūves darbi, uzsākti grīdas segumu – linoleju un flīzēšanas darbi.

Atgādinām, ka 2011. gada februārī uzsākta Liepājas Reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas pirmā kārta, kuras gaitā vērienīgas pārmaiņas notika slimnīcas pirmajā un otrajā stāvā. Šeit pārbūvētas ne tikai jau esošās telpas, bet arī uzcelta jauna piebūve, kas atklāta 2012. gada 31. maijā. Reģionālā slimnīca šobrīd strādā pie rekonstrukcijas trešās un ceturtās kārtas īstenošanas.