Aktualitātes projekta īstenošanā (9)

Jaunajā 2014.gadā plānots Liepājas reģionālā slimnīca plāno pabeigt vērēnīgos rekosntrukcijas darbus un gada otrā pusē lielākā daļa slimnīcas turpinātu savu darbu jaunās telpās. Pagājušā gada septembrī tika pabeigta slimnīcas rekonstrukcijas 2.kārta, pārceļot uz jaunām telpām Reanimācijas nodaļu, Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļu, Angiogrāfijas nodaļu un Radioloģijas nodaļu, kas jaunajās telpās ieguva arī jaunas izmeklēšanas iekārtas. Projekta ietvaros tika iegādātā jauna datortomogrāfijas iekārta, kā arī slimnīca pa saviem līdzekļiem iegādājās arī jaunu rentgena iekārtu, tādējādi būtiski uzlabojot slimnīcā pieejamo izmeklējuma kvalitāti. Pašlaik darbs norit pie slimnīcas rekonstrukcijas 3.kārtas, kas tika uzsākta 2013.gada oktobrī, kad pilnībā visas slimnīcas struktūrvienības pārcēlās, tika atbrīvotas telpas un atslēgtas esošās komunikācijas. Rekonstrukcijas 3.kārtas ietvaros tiks izbūvētās Dzemdību nodaļas pēcdzemdību palātas, kā arī citas dzemdību nodaļai nepieciešamās dienesta telpas. Aktīvi turpinās arī rekonstrikcijas 4.kārtas būvniecības darbi: No 3.-12.stāvam turpinās reģipšu starpsienu izbūves darbi, sienu apdares – krāsošanas darbi. Pabeigti stikloto balkonu izbūves darbi, uzsākti grīdas segumu – linoleju un flīzēšanas darbi. Rekonstrukcijas 3. un 4.kārtas darbus plānots pabeigt š.g. augustā.