Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Infrastruktūras attīstība SIA "Liepājas reģionālā slimnīca", uzlabojot kardioloģijas, onkoloģijas un bērnu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti Kurzemē. Nr. 9.3.2.0/17/I/009.

c_625_129_16777215_00___images_bildes_rakstiem_projekts_eraf_lrs.png

 

Projekta mērķis:


Projekta mērķis ir uzlabot veselības aprūpes pieejamību un pakalpojumu kvalitāti kardioloģijas, onkoloģijas un bērnu aprūpes jomā, jo sevišķi sociālās un teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem Kurzemes reģiona iedzīvotājiem, racionāli un funkcionāli attīstot infrastruktūru SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”.

 

Projekta aktivitātes:


Projekta ietvaros plānots veikt Liepājas slimnīcas nodaļu pārbūves un atjaunošanas darbus, nodaļu aprīkošanu un tehnoloģiju iegādi, kā arī teritorijas labiekārtošanu un apzaļumošanu.


Projekta ietvaros plānota Liepājas slimnīcas telpu pārbūve un atjaunošana, kā arī aprīkošana ar nepieciešamo inventāru un iekārtām šādās nodaļās:

Neatliekamās medicīnas nodaļā, t.sk. paredzot nodaļas paplašināšanu papildus observācijas gultu izvietošanai, Ambulatorā nodaļā (ārstu kabineti), Funkcionālās diagnostikas nodaļā, Slēgta tipa aptiekas pārcelšana, veicot telpu pārbūvi, Fizikālās terapijas un rehabiltācijas nodaļā, Asins sagatavošanas nodaļā, NMPD nomas telpu pārbūve, Hemodialīzes nodaļā,  Paliatīvās aprūpes un Ķīmijterapijas nodaļā, Bērnu nodaļā, Hronisko pacientu aprūpes nodaļā, Traumatoloģijas nodaļā, Dienas stacionārā,  Kardioloģijas nodaļā, Iekšķīgo slimību nodaļu pārcelšana, veicot telpu pārbūvi.

 

Tehnoloģiju iegāde, piegāde un montāža, kas ietver ārstniecības procesam tieši nepieciešamo tehnoloģiju iegāde - 7 vienības: Anestēzijas iekārtas operāciju nodaļā - 2 gab, Datortomogrāfijas iekārta staru terapijas nodaļā topometrijas un simulācijas veikšanai - 1 gab, Videoendoskopijas iekārtas komplekts operāciju nodaļas vajadzībām - 1gab, Digitālā mamogrāfijas iekārtas iegāde funkcionālās diagnostikas nodaļā - 1 gab, Ultrasonogrāfijas iekārtas iegāde funkcionālās diagnostikas nodaļā - 1 gab, Stacionāra digitāla rentgena iekārta - 1 gab.

 

Finansējuma saņēmējs:


Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Liepājas reģionālā slimnīca”

 

Projekta izmaksas:

 

Projekta kopējie izdevumi

17 901 094.12 EUR

Attiecināmās izmaksas, t.sk.:

14 228 677.00 EUR

ERAF finansējums 85%

12 094 373.75 EUR

Valsts budžeta finansējums 9%

1 280 580.75 EUR

Liepājas reģionālās slimnīcas finansējums 6%

853 722.50 EUR

Neattiecināmās izmaksas, t.sk.:

3 672 417.12 EUR

Liepājas pilsētas pašvaldības finansējums

2 753 419.04 EUR

Liepājas reģionālās slimnīcas finansējums

918 998.08 EUR

 

Projekta ilgums:


Projekts uzsākts 2018.gada 1.februārī un plānots īstenot līdz 2022.gada 31.decembrim