Noslēgti līgumi par būvniecības procesa uzsākšanu

projekts_eraf_lrs.png

Šī gada 15.aprīlī SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” ir noslēgusi līgumus par būvniecības procesa uzsākšanu:

1)    Būvniecības darbu līgumu ar SIA “Velve” par kopēju summu 13 233 559.39 EUR bez PVN 21% iepirkuma “Par tiesībām veikt telpu pārbūves darbus būvprojekta “Ēku pārbūve un teritorijas labiekārtojums Slimnīcas ielā 25, Liepājā” un vienkāršotās atjaunošanas darbus apliecinājuma kartes ietvaros” ID Nr. LRS 2018/22 ietvaros,

2)    Būvuzraudzības pakalpojumu līgumu ar SIA “BaltLine Globe” par kopēju summu 76 443.00 EUR bez PVN 21% iepirkuma “Būvuzraudzības pakalpojumi objektam “Ēku pārbūve, vienkāršotā atjaunošana un teritorijas labiekārtojums Slimnīcas ielā 25, Liepājā” ID Nr. LRS 2018/24 ietvaros,

3)    Autoruzraudzības pakalpojumu līgumu ar SIA “NAMS” par 85 000.00 EUR bez PVN 21% iepirkuma “Par tiesībām veikt Būvniecības ieceres, būvprojekta dokumentācijas izstrādi un autoruzraudzību objektam „Liepājas reģionālā slimnīca, Slimnīcas 25, Liepājā”  ID Nr. LRS 2016/31 ietvaros.

Pašlaik turpinās darba organizācijas pasākumi, lai sagatavotos būvniecības darbu uzsākšanai – tiek pārceltas nodaļas un atbrīvotas telpas, nodrošinot esošo ārstniecība pakalpojumu nepārtrauktību. Būvniecības darbus plānots uzsākt jūnija vidū.

Projektu plānots īstenot līdz 2022.gada 31.decembrim.