Piegādāta un uzstādīta mamogrāfijas iekārta

projekts_eraf_lrs.png

Šī gada 20.septembrī slimnīcas mamogrāfijas kabinetā piegādātājs SIA „Arbor Medical Korporācija” piegādāja un uzstādīja digitālo mamogrāfijas rentgena iekārtu saskaņā ar piegādes līgumu. Iekārtas kopējā vērtība 181 000.00 EUR ar PVN.

Ar šīs mamogrāfijas iekārtas nodrošinājumu slimnīcā ir paplašināts radioloģisko izmeklējumu klāsts, nodrošinot kvalitatīvu saudzīgu diagnostiku krūts onkoloģijā. Turpmāk arī plānots piesaistīt un apmācīt speciālistus, kas nodrošinātu ķirurģiskās operācijas krūts onkoloģijā.

Līdz ar šīs iekārtas iegādi slimnīca ir iegādājusies visas projekta ietvaros plānotās medicīnas tehnoloģijas saskaņā ar projekta aktivitāšu plānu. Turpinās slimnīcas pārbūves darbi – 1.kārta (1.kārtas 1.solis) un 3.kārta (1.kārtas 3.solis),  kurus plānots īstenot līdz 2020.gada rudenim.