Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Piegādāta un uzstādīta mamogrāfijas iekārta

projekts_eraf_lrs.png

 

Šī gada 20.septembrī slimnīcas mamogrāfijas kabinetā piegādātājs SIA „Arbor Medical Korporācija” piegādāja un uzstādīja digitālo mamogrāfijas rentgena iekārtu saskaņā ar piegādes līgumu. Iekārtas kopējā vērtība 181 000.00 EUR ar PVN.

Ar šīs mamogrāfijas iekārtas nodrošinājumu slimnīcā ir paplašināts radioloģisko izmeklējumu klāsts, nodrošinot kvalitatīvu saudzīgu diagnostiku krūts onkoloģijā. Turpmāk arī plānots piesaistīt un apmācīt speciālistus, kas nodrošinātu ķirurģiskās operācijas krūts onkoloģijā.

Līdz ar šīs iekārtas iegādi slimnīca ir iegādājusies visas projekta ietvaros plānotās medicīnas tehnoloģijas saskaņā ar projekta aktivitāšu plānu. Turpinās slimnīcas pārbūves darbi – 1.kārta (1.kārtas 1.solis) un 3.kārta (1.kārtas 3.solis),  kurus plānots īstenot līdz 2020.gada rudenim.