Noslēgti līgumi par medicīnas iekārtu piegādi pārbūvēto telpu aprīkošanai

projekts_eraf_lrs.png

2019.gada nogalē slimnīca uzsāka vairākas iepirkuma procedūras par medicīnas iekārtu un sistēmu piegādi būvprojekta ietvaros pārbūvēto telpu aprīkošanai un ir noslēgti piegādes līgumi.

12.11.2019. tika noslēgts medicīnas aprīkojumu piegādes līgums iepirkuma “Reversās osmozes ūdens attīrīšanas iekārtas, hemodialīzes iekārtu pieslēgumu vietu un tīrā ūdensvada izbūve SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” hemodialīzes nodaļas vajadzībām”, id.Nr. LRS 2019/19 ietvaros. Līguma kopējā summa 131 105 EUR bez PVN. Piegādes termiņš -100 kalendārās dienas.

03.12.2019. tika noslēgts medicīnas aprīkojumu piegādes līgums iepirkuma “Medicīniskā aprīkojuma piegāde un uzstādīšana ūdens procedūru nodrošināšanai SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” fizikālās terapijas nodaļas vajadzībām”, id.Nr. LRS 2019/20 ietvaros. Līguma kopējā summa 110 396 EUR bez PVN. Piegādes termiņš -100 kalendārās dienas.

23.01.2020. tika noslēgts medicīnas sistēmas piegādes līgums iepirkuma “Ražotāja Schrack Seconet AG māsu izsaukumu sistēmas paplašināšana”, id.Nr. LRS 2019/27 ietvaros. Līguma kopējā summa 343 343.30 EUR bez PVN. Līguma summa ietver visu  būvprojekta kārtu pārbūves telpu aprīkošanu ar māsu izsaukumu sistēmu.

Joprojām turpinās paši slimnīcas telpu pārbūves darbi – 1.kārta (1.kārtas 1.solis) un 3.kārta (1.kārtas 3.solis),  kurus plānots īstenot līdz 2020.gada rudenim.