Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Slimnīca gatavojas 1. un 3.kārtas nodošanai ekspluatācijā

projekts_eraf_lrs.png

 

Slimnīcas gatavojas telpu pārbūves un atjaunošanas 1.etapa objekta nodošanai ekspluatācijā. Pirmā etapā vienlaikus tiek izbūvēta 1.kārta (1.kārtas 1.solis) un 3.kārta (1.kārtas 3.solis). Pašlaik notiek telpu apdares darbi – sienu, griestu krāsošana, grīdas seguma ieklāšana, durvju un stikloto starpsienu montāža.

Norit arī sagatavošanās darbi, kas saistīti ar objekta nodošanu ekspluatācijā nepieciešamo atzinumu un dokumentācijas saņemšanu – pasūtīta kadastrālā uzmērīšana, norit dokumentācijas un informācijas apmaiņa ar Veselības inspekciju, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu u.c. Pašlaik plānots objektu nodot ekspluatācija šī gada jūnija otrā pusē/jūlija sākumā.

 

Būvprojekta 1.kārtas ietvaros tiek veikta telpu pārbūve šādās struktūrvienībās: Fizikālās terapijas un rehabilitācijas ambulatorā daļa, Asins sagatavošanas nodaļa, Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta nomas telpas.

Savukārt 3.kārtas ietvaros - Hemodialīzes nodaļa, Konsultatīvās nodaļas ambulatorie kabineti, personāla ģērbtuves pagrabstāvā.

 

Turpinās arī aktīvi telpu aprīkošanas darbi ar mēbelēm, medicīnas iekārtām, ko organizē pasūtītājs – slimnīca. Tiek gatavotas iepirkumu procedūras par mēbeļu piegādi un uzstādīšanu, fizikālās terapijas aprīkojuma, logu žalūziju uzstādīšanu u.c.