Slimnīca gatavojas 1. un 3.kārtas nodošanai ekspluatācijā

projekts_eraf_lrs.png

Slimnīcas gatavojas telpu pārbūves un atjaunošanas 1.etapa objekta nodošanai ekspluatācijā. Pirmā etapā vienlaikus tiek izbūvēta 1.kārta (1.kārtas 1.solis) un 3.kārta (1.kārtas 3.solis). Pašlaik notiek telpu apdares darbi – sienu, griestu krāsošana, grīdas seguma ieklāšana, durvju un stikloto starpsienu montāža.

Norit arī sagatavošanās darbi, kas saistīti ar objekta nodošanu ekspluatācijā nepieciešamo atzinumu un dokumentācijas saņemšanu – pasūtīta kadastrālā uzmērīšana, norit dokumentācijas un informācijas apmaiņa ar Veselības inspekciju, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu u.c. Pašlaik plānots objektu nodot ekspluatācija šī gada jūnija otrā pusē/jūlija sākumā.

Būvprojekta 1.kārtas ietvaros tiek veikta telpu pārbūve šādās struktūrvienībās: Fizikālās terapijas un rehabilitācijas ambulatorā daļa, Asins sagatavošanas nodaļa, Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta nomas telpas.

Savukārt 3.kārtas ietvaros - Hemodialīzes nodaļa, Konsultatīvās nodaļas ambulatorie kabineti, personāla ģērbtuves pagrabstāvā.

Turpinās arī aktīvi telpu aprīkošanas darbi ar mēbelēm, medicīnas iekārtām, ko organizē pasūtītājs – slimnīca. Tiek gatavotas iepirkumu procedūras par mēbeļu piegādi un uzstādīšanu, fizikālās terapijas aprīkojuma, logu žalūziju uzstādīšanu u.c.