Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Uzsākti Slimnīcas pārbūves 2.etapa būvdarbi

projekts_eraf_lrs.png

 

 

Vienlaikus ar jau ekspluatācijā nodoto telpu aprīkošanu ar mēbelēm, aprīkojumu un medicīnas iekārtām, Slimnīca pakāpeniski no šī gada septembra atbrīvoja telpas nākamam pārbūves etapam un nodeva tās būvdarbu veicējam. Tādējādi slimnīcas pārbūves darbi atsākti ar būvprojekta 2.kārtas telpu pārbūves veikšanu, kas ietver galvenā 15 stāvu A korpusa austrumu spārna pārbūvi stacionāra nodaļās no 3.-12.stāvam (2.kārta). Pašlaik notiek demontāžas darbi. Nākamā gadā paredzēts uzsākt arī Neatliekamās medicīnas palīdzības nodaļas paplašināšana un telpu atjaunošanu (4.kārta). Neskatoties uz valstī izsludināto ārkārtas situāciju un noteiktajiem ierobežojumiem, pašlaik būvdarbi norit saskaņā ar plānoto grafiku. Taču jāņem vērā, ka turpmākā būvniecības darbu organizācija lielā mērā būs atkarīga no Covid-19 pandēmijas apkarošanas gaitas un epidemioloģiskās situācijas, kas ietekmē gan pacientu plūsmu slimnīcā, gan vispārējo stāvokli valstī.

 

Visus plānotos slimnīcas pārbūves un atjaunošanas darbus plānots pabeigt līdz 2022.gada beigām.