Tiks uzsākta Neatliekamās medicīnas palīdzības nodaļas pārbūve

projekts_eraf_lrs.png

Slimnīca veic sagatavošanās darbs, t.sk. telpu atbrīvošanu, lai no jūlija sākuma uzsāktu Neatliekamās medicīnas centra pārbūvi un telpu atjaunošanu, kas ietver Uzņemšanas nodaļas un Observācijas gultu pārbūvi. Būvdarbi tiks veikti 2 etapos, lai nodrošinātu pakalpojuma sniegšanas nepārtrauktību. Pirmajā etapā tiks veikta telpu pārbūve, izbūvējot 12 pirmā līmeņa intensīvās terapijas gultas vietas, kā arī 2 izolācijas boksus. Pirmā etapa darbus plānots īstenot 6 mēnešu laikā, t.i. līdz nākamā gada sākumam.

Otrajā etapā tiks veikta telpu atjaunošana uzņemšanas nodaļu apskates kabinetos, kā arī 7 uzņemšanas nodaļas apskates gultas vietas. Otrā etapa būvdarbus plānots pabeigt līdz nākamā gada augustam.

Aicinām pacientus un apmeklētājus būt saprotošiem un iecietīgiem šajā pārbūves procesā un sekot līdzi norādēm un personāla norādījumiem attiecībā par apmeklētāju plūsmas izmaiņām nodaļā.

Visus plānotos slimnīcas pārbūves un atjaunošanas darbus plānots pabeigt līdz 2022.gada beigām.