Infrastruktūras attīstības projektu īstenošana sadarbības partnera ietvaros

c_625_129_16777215_00___images_bildes_rakstiem_projekts_eraf_lrs.png

SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” īsteno infrastruktūras attīstības projektus sadarbības partnera statusā speciālā atbalsta mērķa (SAM) Nr. 9.3.2. projektu 3.kārtas ietvaros.

Sadarbības līgumi par infrastruktūras attīstības projektu īstenošanu noslēgti ar trīs ārstniecības iestādēm Kurzemē:  SIA “Kuldīgas slimnīca”, SIA “Saldus medicīnas centrs” un SIA “Priekules slimnīca”.

Projektu ietvaros plānots iegādāties medicīnas tehnoloģijas Slimnīcas infrastruktūras uzlabošanai.

SIA “Kuldīgas slimnīca”

Projekta nosaukums:

''Tehnoloģiju iegāde SIA ''Kuldīgas slimnīca'' un SIA ''Liepājas reģionālā slimnīca'', uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti Kurzemes iedzīvotājiem''

Projekta Nr. 9.3.2.0/18/I/011

Īstenotā aktivitāte:

Tehnoloģiju iegāde SIA „Liepājas reģionālās slimnīcas” Sterilizācijas nodaļas vajadzībām.

Rezultātā plānots iegādāties sterilizācijas iekārtu un ķirurģisko instrumentu mazgājamo mašīnu.

Finansējums: Sadarbības partnerim maksimālais pieejamais attiecināmais finansējums Projekta aktivitātes ieviešanai ir - ERAF finansējums 124 576.43 EUR, Valsts budžeta finansējums EUR 13 190.45, Sadarbības partnera finansējums 8793.62 EUR

Vairāk par projektu: https://www.kuldigasslimnica.lv/9-3-2-0-18-i-011

Izsludināts iepirkums par iekārtu un tehnoloģiju iekārtu iegādi sterilizācijas nodaļas vajadzībām

Pieņemts lēmums iepirkumā par iekārtu un tehnoloģiju iekārtu iegādi sterilizācijas nodaļas vajadzībām

Apstrīdēts lēmums iepirkumā par iekārtu un tehnoloģiju iekārtu iegādi sterilizācijas nodaļas vajadzībām

Atkārtoti veikta piedāvājumu izvērtēšana un pieņemts lēmums iepirkumā par iekārtu un tehnoloģiju iekārtu iegādi sterilizācijas nodaļas vajadzībām

Noslēgti piegādes līgumi par iekārtu un tehnoloģiju iekārtu iegādi sterilizācijas nodaļas vajadzībām

SIA “Saldus medicīnas centrs”

Projekta nosaukums:

“Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana SIA “Saldus medicīnas centrs””
Projekta Nr. 9.3.2.0/18/I/010

Tehnoloģiju iegāde SIA „Liepājas reģionālās slimnīcas” vajadzībām

Rezultātā plānots iegādāties endoskopu mazgāšanas un dezinfekcijas mašīnu.

Finansējums:

Kopējās Aktivitātes izmaksas 29 018.88 EUR, t.sk. ERAF finansējums 24 666.05 EUR, Valsts budžeta finansējums EUR 2 611.70, Sadarbības partnera finansējums 1 741.13 EUR.

Vairāk par projektu: http://slimnica.saldus.lv/projekti44/

Izsludināts iepirkums par endoskopu mazgāšanas un dezinfekcijas iekārtas iegādi

Pieņemts lēmums iepirkumā par endoskopu mazgāšanas un dezinfekcijas iekārtas iegādi

SIA “Priekules slimnīca”

"Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana SIA "Priekules slimnīca" ietekmes teritorijā"

Projekta Nr. 9.3.2.0/18/I/008

Īstenotā aktivitāte:

Multifunkcionālo krēslu iegāde SIA „Liepājas reģionālās slimnīcas” Ķīmijterapijas, hematoloģijas un paliatīvās aprūpes nodaļas vajadzībām.

Rezultātā plānots iegādāties 6 (sešus) multifunkcionālos

Finansējums:

Kopējās aktivitātes izmaksas 9 672.96 EUR, t.sk. ERAF finansējums 8222.02 EUR, Valsts budžeta finansējums EUR 870.57, Sadarbības partnera finansējums 580.37 EUR.

Vairāk par projektu: http://www.priekulesslimnica.lv/

Izsludināts iepirkums par multifunkcionālo krēslu iegādi slimnīcas ķīmijterapijas, hematoloģijas un paliatīvās aprūpes nodaļas vajadzībām

Pieņemts lēmums iepirkumā par multifunkcionālo krēslu iegādi slimnīcas ķīmijterapijas, hematoloģijas un paliatīvās aprūpes nodaļas vajadzībām

Piegādāti multifunkcionālie krēslu slimnīcas ķīmijterapijas, hematoloģijas un paliatīvās aprūpes nodaļas vajadzībām