Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Onkoloģijas slimnieku ārstēšanas pakalpojumu attīstība

 eraf 1

Onkoloģijas slimnieku ārstēšanas pakalpojumu attīstība SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, veicot infrastruktūras sakārtošanu un medicīnisko ierīču iegādi

 

Projekta mērķis:

Projekta mērķis ir nodrošināt onkoloģiskajiem slimniekiem pieejamus augstas kvalitātes veselības aprūpes staru terapijas pakalpojumus, attīstīt onkoloģijas slimnieku ārstēšanai nepieciešamo infrastruktūru SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, uzbūvējot radioterapijas ārstēšanas bunkuru, kā arī slimnīcas centrālās ēkas un bunkura savienojošā nojumi un iegādājoties un racionāli izmantojot radioterapijas aparatūru.

 

Projekta izmaksas:

Kopējās projekta attiecināmās izmaksas 2 091 515,55 LVL, no kurām 85% - 1 777 799,22 LVL sedz ERAF līdzfinansējums, savukārt 15% - 313 727,33 LVL ir no valsts budžeta līdzekļiem.

 

Projekta ilgums:

Projekts uzsākts 2008.gada 10.septembrī un plānots īstenot līdz 2011.gada 9.maijam.