Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Izsludināts iepirkumu konkurss par staru terapijas bloka būvniecību

 eraf 1

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca" turpinot īstenot projektu „Onkoloģijas slimnieku ārstēšanas pakalpojumu attīstība SIA „Liepājas reģionālā slimnīca", veicot infrastruktūras sakārtošanu un medicīnisko ierīču iegādi" izsludinājusi atklātu iepirkumu konkursu par staru terapijas bloka būvniecību. Būvnieku piedāvājumi par jaunās ēkas, kurā atradīsies lineārais paātrinātājs, būvniecību tiek gaidīti līdz 7. janvārim. 

 

Patlaban jau notikusi lineārā paātrinātāja ēkas būvniecības tehniskā projekta neatkarīgā izvērtēšana (būvekspertīze), kuru veica SIA „V projekts". Tāpat noslēgts līgums ar SIA „TRADINTEK" par onkoloģijas slimnieku radioterapijas ārstēšanas aparatūras iegādi un uzstādīšanu.

 

Projekts tika uzsākts šā gada 10. septembrī, kad Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Bārzdiņš parakstīja līgumu ar Veselības statistikas un medicīnas tehnoloģiju valsts aģentūras vadītāju Zitu Altenburgu par projekta īstenošanu un Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējuma piešķiršanu.

 

Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējum ir Lv 2 040 000.00 apjomā. Lv 360 000 ir valsts piešķirtais finansējums. Projekta kopējās izmaksas ir Lv 2 400 000.00. Projekta aktivitāšu īstenošanas termiņš ir 21 mēnesis kopš līguma parakstīšanas brīža.

Projekta risinājums ir aktuāls, jo 2009.gadā Liepājas reģionālā slimnīca veidos apvienību ar Piejūras slimnīcu koncentrētai onkoloģijas pakalpojumu sniegšanai Liepājā.