Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Radioterapijas ārstēšanas bunkurs tiek gatavots nodošanai ekspluatācijā

eraf 1

Projekts “Onkoloģijas slimnieku ārstēšanas pakalpojumu attīstība SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, veicot infrastruktūras sakārtošanu un medicīnisko ierīču iegādi” (līguma Nr.3DP/3.1.5.3.2/08/IPIA/VSMTVA/002).

 

staru terapijas bloks

Bunkura būvniecības darbi ir paveikti (26.10.2009) un kopš oktobra beigām aktīvi norit lineārā paātrinātāja uzstādīšana, ko veic SIA „Tradintek” inženieri. Tā kā lineārais paātrinātājs ir ļoti specifiska ierīce, tā uzstādīšana un pieslēgšana ir gana laikietilpīgs process. Pēc iekārtas uzstādīšanas, tā tiks testēta, veikti nepieciešamie mērījumi un sniegti atzinumi no attiecīgām sertificēšanas iestādēm, lai ēku varētu nodot ekspluatācijā. Vēl novembra vidū ir plānota personāla apmācība darbam ar šo jauno lineāro paātrinātāju. Ēkas nodošana ekspluatācijā plānota šī gada decembrī.

 

Papildus darbiem, kas saistīti ar ēkas nodošanu ekspluatācijā, tiek gatavota iepirkuma dokumentācija savienojošā koridora izbūvei starp slimnīcas centrālo ēku un jaunuzcelto radioterapijas ārstēšanas bunkuru. Plānotie savienojošās nojumes būvdarbi plānoti 3 mēnešu garumā.