Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Atklāts Staru terapijas bloks

eraf 1

Projekts “Onkoloģijas slimnieku ārstēšanas pakalpojumu attīstība SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, veicot infrastruktūras sakārtošanu un medicīnisko ierīču iegādi” (līguma Nr.3DP/3.1.5.3.2/08/IPIA/VSMTVA/002).

 

Uz svinīgo Staru terapijas bloka atklāšanu bija ieradusies gan veselības ministre Baiba Rozentāle, pārstāvji no citām Kurzemes slimnīcām, kā arī no P.Stradiņa slimnīcas un Rīgas Austrumu slimnīcas.

 

Staru terapijas bloks pacientus apkalpo jau no 4.janvārā. Bloka vadītājs, staru terapeits Māris Mežeckis atklāšanā uzsvēra, ka jaunā aparatūru ir ļoti precīza un ar to procedūru var veikt maksimāli saudzējoši, dozējot staru devu individuāli katram pacientam. Klātesošie īsumā tika iepazīstināti ar onkoloģijas pacientu aprūpes attīstības plānu Kurzemē, kā arī informēti par slimnīcas turpmākiem infrastruktūras attīstības un rekonstrukcijas plāniem.

Joprojām tiek slimnīcas centrālās ēkas un savienojošā koridora izbūvei. Ņemot vērā izsludinātā iepirkuma rezultātus, kur piedāvātās summas pārsniedz aktivitātei pieejamos finansu resursus, nepieciešams veikt korekcijas tehniskā projektā. Atkārtotu iepirkumu plānots izsludināt martā, savukārt būvdarbus uzsākt 2010.gada aprīlī.