Tiks uzsākti Savienojuma izbūves darbi

eraf 1

Projekts “Onkoloģijas slimnieku ārstēšanas pakalpojumu attīstība SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, veicot infrastruktūras sakārtošanu un medicīnisko ierīču iegādi” (līguma Nr.3DP/3.1.5.3.2/08/IPIA/VSMTVA/002).

Jau ilgāku laiku bija aizkavējusies plānotā būvdarbu aktivitāte, kas paredz savienojošās ietves izbūvi starp slimnīcas centrālo ēku un radioterapijas ārstēšanas nodaļu. Atbilstoši iepirkuma LRS 2010/23 ERAF rezultātiem būvniecības darbus veiks SIA „PRO DEV”. Pašlaik būvvaldē ir iesniegti visi nepieciešamie dokumenti būvatļaujas saņemšanai un plānots, ka būvniecības darbi uzsāksies nākamajā (41.) nedēļā. Atbilstoši būvniecības līgumam darbus plānots pabeigt līdz šī gada 8.decembrim. Darbu pabeigšanas datums lielā mērā būs atkarīgs no klimatiskajiem laika apstākļiem.

Paredzamie darbi ietver bruģētas savienojošās ietves izbūvi no slimnīcas centrālās ēkas NMP Uzņemšanas līdz Radioterapijas ārstēšanas nodaļai, tādējādi nodrošinot ērtu un drošu pārvietošanos onkoloģijas pacientiem, personālam un personām ar kustību traucējumiem. Papildus tam tiks izliktas arī ātrumu ierobežojošās barjeras ceļa braucamajā daļā, kas krusto savienojošo ietvi, tādējādi palielinot gājēju drošību pārvietojoties uz un no Radioterapijas ārstēšanas nodaļas.