Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Savienojuma izbūves darbi atlikti līdz pavasarim

eraf 1

Projekts “Onkoloģijas slimnieku ārstēšanas pakalpojumu attīstība SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, veicot infrastruktūras sakārtošanu un medicīnisko ierīču iegādi” (līguma Nr.3DP/3.1.5.3.2/08/IPIA/VSMTVA/002).

 

 Ņemot vērā, ka ziema 2010.gada iestājās neierasti agri – jau novembra beigās termometra stabiņš noslīdēja zem nulles atzīmes, līdz ar to zemes darbus nebija iespējams veikt, saglabājot darba kvalitāti. Pašlaik būvniecības darbiem ir iestājies tehnoloģiskais pārtraukums līdz klimatiskie laika apstākļi būs labvēlīgi – āra gaisa temperatūra būs virs nulles un zeme atkususi.

 

Atlikušos darbus – šķembu noblietēšana un ietves bruģēšanu plānots paveikt nepilnu 2 nedēļu laikā pēc labvēlīgu laika apstākļu iestāšanās.