Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Pabeidzot Savienojuma izbūves darbus, noslēdzas Onkoloģijas projekts

eraf 1

Projekts “Onkoloģijas slimnieku ārstēšanas pakalpojumu attīstība SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, veicot infrastruktūras sakārtošanu un medicīnisko ierīču iegādi” (līguma Nr.3DP/3.1.5.3.2/08/IPIA/VSMTVA/002).

 

Atsākoties siltākam laikam tika atsākti pagajušā gadā atliktie darbi saistība ar savienojuma izbūvi starp Uzņemšanas nodaļu un Staru terapijas nodaļu. Būvdarbu ietvaros ir izbūvēta brauktuves daļa, gājēju ietve, kā arī izvietoti ātruma ierobežotāji. Šodien tika pabeigti pēdējie atlikušie darbi, tuvākās dienās tiks veiktas nepieciešamās procedūras, lai objektu nodotu ekspluatācijā.

 

Noslēdzoties šai aktivitātei tiks noslēgts arī viss projekts par “Onkoloģijas slimnieku ārstēšanas pakalpojumu attīstība SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, veicot infrastruktūras sakārtošanu un medicīnisko ierīču iegādi”.