Pabeidzot Savienojuma izbūves darbus, noslēdzas Onkoloģijas projekts

eraf 1

Projekts “Onkoloģijas slimnieku ārstēšanas pakalpojumu attīstība SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, veicot infrastruktūras sakārtošanu un medicīnisko ierīču iegādi” (līguma Nr.3DP/3.1.5.3.2/08/IPIA/VSMTVA/002).

Atsākoties siltākam laikam tika atsākti pagajušā gadā atliktie darbi saistība ar savienojuma izbūvi starp Uzņemšanas nodaļu un Staru terapijas nodaļu. Būvdarbu ietvaros ir izbūvēta brauktuves daļa, gājēju ietve, kā arī izvietoti ātruma ierobežotāji. Šodien tika pabeigti pēdējie atlikušie darbi, tuvākās dienās tiks veiktas nepieciešamās procedūras, lai objektu nodotu ekspluatācijā.

Noslēdzoties šai aktivitātei tiks noslēgts arī viss projekts par “Onkoloģijas slimnieku ārstēšanas pakalpojumu attīstība SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”, veicot infrastruktūras sakārtošanu un medicīnisko ierīču iegādi”.