Aktualitātes projekta īstenošanā

eraf 1

Projekta ietveros īstenotās aktivitātes:

1) Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas darbi

Turpinās slimnīcas rekonstrukcijas 1.kārtas darbi. Ir veikta pāļu lauka izbūve, demontēta ventilācijas ēkas, iebetonēti pamati un 1.pārsegums. Pašlaik notiek sienas paneļu demontāža, 2.pārseguma betonēšana, pagrabstāvā tiek izbūvēta jaunā kanalizācija un ūdensvads.

2) Liftu nomaiņa

Tuvojas beigām pirmā etapa (6 liftu) nodošana eksplutācijā. Lifti ir jau uzstādīti, veikta liftu sertifikācija. Pašlaik notiek pēdējie liftu halles apdares darbi (linoleja ieklāšana, aiļu apdare). Pirmos jaunos liftus plānots uzsākt ekspluatēt no 10.augusta.

3) Slūžu izbūve

2011.gada 26.jūlijā ir noslēgts būvdarbu līgums ar Pilnsabiedrību "Piegādātāju apvienība RBSSKALS, RBSSKALS Būvvadība un RBSSKALS Būvsabiedrība" par slūžu izbūves darbiem. Kopējā līguma summa bez PVN ir LVL 108 986,26. Būvniecības darbus plānots uzsākt augusta beigās un beigt 2011.gada novembrī.

4) Tehnoloģiju iegāde

Iepirkuma „Tehnoloģiju piegāde un montāža SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām" id.Nr. LRS 2011/06 ERAF ietvaros tika noslēgti iepirkuma līgumi un 2011.gada maijā tika piegādātas un uzstādītas medicīnas tehnoloģijas:

Tehnoloģija

Summa LVL bez PVN

Rotācijas mikrotoms Sakura SRM

4 350,00

Audu procesors Sakura VIP Junior

17 094,00

Parafīna ieliešanas stacija Sakura TEC5

5 215,00

Automātiskā slaidu krāsošanas iekārta ar žāvētāju Sakura DRS-2000 tm

16 865,00

Mikroskops Nikon Eclipse 80i digitālais mikroskops ar CCD krāsainu kameru un NIS-elements program.

Mikroskops Nikon Eclipse E200 laboratorijas mikroskops (Nikon corporation).

13 690,00

Videoendoskopijas iekārtu komplekts