Aktualitātes projekta īstenošanā (2)

Projekta ietveros īstenotās aktivitātes:

1) Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas darbi

Turpinās slimnīcas rekonstrukcijas 1.kārtas darbi. Tiek uzsākta starpsienu mūrēšana, ventilācijas sistēmas, kā arī pārējo inženierkomunikāciju montāža, izbūvēti virsgaismas logi, notiek. Plānots uzsākt jumta ieklāšanu.

2) Liftu nomaiņa

Pirmos 6 slimnīcas liftus nodeva ekspluatācijā 12.08.2011. Pašlaik noris otra etapa (atlikušo 5 liftu) montāžas darbi. Plānots darbus beigt līdz 03.02.2012.

3) Slūžu izbūve

Pašlaik ir veikta metāla kontrukciju un sendvičpaneļu monāža. Drīzumā plānots uzsākt jumta izbūvi un labiekārtošanas darbus, t.sk. piebraucamā ceļa izbūvi. Slūžas būvniecības darbus plānots pabeigt līdz 29.11.2011.

4) Tehnoloģiju iegāde

Atbilstoši Līguma grozījumiem par projekta īstenošanu, SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” plāno iegādāties integrētu LOR aprīkojumu. 2011.gada 6.oktobrī ir izsludināta iepirkuma procedūra (LRS 2011/30 ERAF) par iekārtas piegādi slimnīcas vajadzībām.