Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Aktualitātes projekta īstenošanā (2)

Projekta ietveros īstenotās aktivitātes:

 

1) Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas darbi

 

Turpinās slimnīcas rekonstrukcijas 1.kārtas darbi. Tiek uzsākta starpsienu mūrēšana, ventilācijas sistēmas, kā arī pārējo inženierkomunikāciju montāža, izbūvēti virsgaismas logi, notiek. Plānots uzsākt jumta ieklāšanu.

 

2) Liftu nomaiņa

 

Pirmos 6 slimnīcas liftus nodeva ekspluatācijā 12.08.2011. Pašlaik noris otra etapa (atlikušo 5 liftu) montāžas darbi. Plānots darbus beigt līdz 03.02.2012.

 

3) Slūžu izbūve

 

Pašlaik ir veikta metāla kontrukciju un sendvičpaneļu monāža. Drīzumā plānots uzsākt jumta izbūvi un labiekārtošanas darbus, t.sk. piebraucamā ceļa izbūvi. Slūžas būvniecības darbus plānots pabeigt līdz 29.11.2011.

                           
4) Tehnoloģiju iegāde

 

Atbilstoši Līguma grozījumiem par projekta īstenošanu, SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” plāno iegādāties integrētu LOR aprīkojumu. 2011.gada 6.oktobrī ir izsludināta iepirkuma procedūra (LRS 2011/30 ERAF) par iekārtas piegādi slimnīcas vajadzībām.