Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Aktualitātes projekta īstenošanā (3)

 Projekta ietveros īstenotās aktivitātes:

 

1) Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas darbi

Turpinās slimnīcas rekonstrukcijas 1.kārtas darbi. Pabeigta starpsienu mūrēšana, ventilācijas sistēmas, kā arī pārējo inženierkomunikāciju montāža, izbūvēti virsgaismas logi, notiek. Pabeigta jumta ieklāšana. Uzsākti iekšējās apdares darbi – krāsošana, grīdas segumu ieklāšana, kā arī teritorijas labiekārtošanas darbi. Objekta būvniecības darbus, t.sk. labiekārtošanu un visu ar objekta nodošanai ekspluatācijā nepieciešamo dokumentācijas iegūšanu plānots pabeigt līdz 01.06.2012.

 

2) Liftu nomaiņa

Pirmos 7 slimnīcas liftus nodeva ekspluatācijā 12.08.2011. Otra etapa (atlikušo 4 liftu) uzstādīšana pabeikta 20.03.2012.

 

3) Slūžu izbūve

Slūžas būvniecības darbi pabeigti un objekts nodots ekspluatācijā 25.01.2012.

 

4) Tehnoloģiju iegāde

Atbilstoši iepirkuma LRS 2011/30 ERAF rezultātiem, SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” ir iegādājusies integrētu LOR aprīkojumu, kas tiks izmantos jaunajā korpusā, tādējādi nodrošinot pacientiem kvalitatīvu pakalpojumu.