Ir izstrādāts slimnīcas rekonstrukcijas skiču projekts

eraf 1

Atbilstoši sagatavotajam slimnīcas rekonstrukcijas plānam, kas balstās uz izstrādātā skiču projekta, slimnīcas infrastruktūras attīstību plānots veikt 10 soļos. Kopējās rekonstrukcijas realizācijai nepieciešamās izmaksas plānotas 34 680 000 LVL. Slimnīcas ēku rekonstrukcijas īstenošanas termiņš plānots līdz 2017.gadam, ja nepieciešamais finansējums tiktu nodrošināts.

Turpinās tehniskā projekta izstrāde,  kuru plānots pabeigt 2010.gada aprīļa beigās. Savukārt būvdarbus plānots uzsākt 2010.gada augustā.