Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Atkārtoti izsludināts būvdarbu iepirkums

eraf 1

Ņemot vērā, kā sākotnēji izsludinātā iepirkuma procedūra „Liepājas reģionālās slimnīcas rekonstrukcijas 1.kārta”, noslēdzās bez rezultātiem, jo visu pretendentu piedāvājums pārsniedza iepirkuma slieksni, 2010.gada 1.oktobrī tika atkārtoti izsludināts iepirkums, vienkāršojot tehnisko specifikāciju prasības un nodalot darba apjomus.

 

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš 01.11.2010, līdz novembra vidum tiks izvērtēti piedāvājumi un izvēlēts pretendents, ar kuru tiks slēgts būvdarbu līgums. Būvniecības darbus plānots uzsākt decembra vidū.