Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Uzsākta liftu nomaiņa

eraf 1

2010.gada nogalē noslēdzās iepirkumu procedūra „Liftu piegāde SIA „Liepājas reģionālās slimnīca” vajadzībām” LRS 2010/22 ERAF, kuras rezultātā 20.12.2010 tika noslēgts piegādes līgums ar A/S „Latvijas lifts – Šindlers”. Līgums paredz, ka 2011.gada laikā tiks nomainīti 11 jauni lifti. Liftu nomaiņu veiks 2 etapos. Līdz jūnijam tiks nomainīti trīs pasažieru lifti, divi personāla lifti un viens lifts Virtuves vajadzībām. Šis lifts tiks izbūvēts atbilstoši visām ugunsdrošības prasībām, kas paredz liftu izmantot arī ugunsgrēka gadījumā . Pārējie pieci – līdz novembrim. Vecos liftus, kuri kalpojuši 25 gadus, nodošot lūžņos.

 

Lai nodrošinātu vides pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām vienu no lielajiem liftiem paredzēts aprīkot ar speciālām pogām braila rakstā un skaņas signālu atbilstoši vājredzīgu un vājdzirdīgu cilvēku vajadzībām, informē Liepājas reģionālā slimnīca. Vienu no lielajiem liftiem varēs izmantot arī cilvēki ar kustību traucējumiem, savukārt otrs paliks personāla vajadzībām un ar to tiks pārvadāti guloši pacienti.