Uzsākta liftu nomaiņa

eraf 1

2010.gada nogalē noslēdzās iepirkumu procedūra „Liftu piegāde SIA „Liepājas reģionālās slimnīca” vajadzībām” LRS 2010/22 ERAF, kuras rezultātā 20.12.2010 tika noslēgts piegādes līgums ar A/S „Latvijas lifts – Šindlers”. Līgums paredz, ka 2011.gada laikā tiks nomainīti 11 jauni lifti. Liftu nomaiņu veiks 2 etapos. Līdz jūnijam tiks nomainīti trīs pasažieru lifti, divi personāla lifti un viens lifts Virtuves vajadzībām. Šis lifts tiks izbūvēts atbilstoši visām ugunsdrošības prasībām, kas paredz liftu izmantot arī ugunsgrēka gadījumā . Pārējie pieci – līdz novembrim. Vecos liftus, kuri kalpojuši 25 gadus, nodošot lūžņos.

Lai nodrošinātu vides pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām vienu no lielajiem liftiem paredzēts aprīkot ar speciālām pogām braila rakstā un skaņas signālu atbilstoši vājredzīgu un vājdzirdīgu cilvēku vajadzībām, informē Liepājas reģionālā slimnīca. Vienu no lielajiem liftiem varēs izmantot arī cilvēki ar kustību traucējumiem, savukārt otrs paliks personāla vajadzībām un ar to tiks pārvadāti guloši pacienti.