Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Māsas palīgu

Galvenie amata pienākumi:

-          Kvalitatīva pacientu aprūpe un uzticēto darba pienākumu veikšana

-          Strādāt patstāvīgi un komandā, ievērot un pildīt māsas norādījumus, palīdzēt veikt pacientu ikdienas aprūpi, nodrošināt drošu nogādāšanu uz dažādu veidu izmeklējumiem

-          Sadarboties ar citiem veselības un sociālās aprūpes profesionāļiem

 

Prasības:

-          Teicamas saskarmes un komunikācijas iemaņas

-          Augsta atbildība un  precizitāte darba pienākumu veikšanā

-          Spēja strādāt komandā un patstāvīgi

-          Vēlama māsu palīga izglītība un iepriekšēja darba pieredze māsu palīga specialitātē

-          Valsts valodas zināšanu atbilstība LR likumdošanai

Piedāvājam:

-          Stabilu atalgojumu no 609 EUR līdz 851 EUR, sociālās garantijas

-          Atvieglotus nosacījums medicīniskajai aprūpei slimnīcā

-          Atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu.

Pieteikties pa tālruni: 63403239 vai elektroniski: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Informācija par datu apstrādi:

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, adrese: Slimnīcas iela 25, Liepāja, tālrunis: 63403222, elektroniskā pasta adrese:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Jūsu personas datu apstrādes mērķis – darbinieku atlases procesa nodrošināšana un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšana.

Papildus informācija par Jūsu personas datu apstrādi pieejama SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” mājaslapā www.liepajasslimnica.lv sadaļā Privātuma politika.