Sākums Stacionārie pakalpojumi Stacionārās nodaļas Ķirurģijas nodaļa (4.)

Ķirurģijas nodaļa (4.)

Nodaļa atrodas 4. stāvā. Tajā nodrošina pacientiem neatliekamu un plānveida ķirurģisko palīdzību, kā arī iespēju ārstēties Dienas stacionārā, saņemot speciālistu konsultācijas ambulatori. Pierakstīties pie speciālistiem var Ambulatorās veselības aprūpes daļas reģistratūrā personīgi, vai pa tālruni: 63403231 katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 16.00, vai slimnīcas mājas lapā www.liepajasslimnīca.lv (e-pieraksts). 

Nodaļas speciālisti veic šādas operācijas:

  • operācijas kakla rajonā,
  • barības vada operācijas: barības vada rezekcijas ar sekojošu barības vada plastiku Lewis modifikācijā,
  • operācijas krūšukurvja rajonā ievainojumu gadījumos,
  • diafragmas operācijas: barības vada, paraezafogeālas diafragmas trūču operācijas,
  • operācijas vēdera dobumā: kuņģa operācijas, divpadsmitpirkstu zarnu operācijas, tievo un resno zarnu operācijas, aknu operācijas, žultspūšļa un žultsvadu operācijas, aizkuņģa dziedzera operācijas, liesas operācijas, vēdera sienas trūces operācijas, laparaskopiska svara samazināšanas operācijas - kuņģa apvada operācijas,
  • maģistrālo asinsvadu operācijas (asinsvadu ķirurģija): krūšu aortas loka zaru rekonstruktīvas operācijas, vēdera aortas rekonsrtruktīvas operācijas pie aneirismām vai okludējošām saslimšanām, arteriovenozas pieejas izveidošana hemodialīzei, zemādas vēnu varikozes un tās komplikāciju ķirurģiska ārstēšana, trofisku arteriālu un venozu čūlu ārstēšana, asinsvadu šuves traumu un ievainojumu gadījumos.