Sākums Stacionārie pakalpojumi Stacionārās nodaļas Kurzemes uroloģijas centrs/Nefroloģija

Kurzemes uroloģijas centrs/Nefroloģija

Centrs atrodas 6. stāvā. Tajā ārstējas sievietes un vīrieši ar nieru, urīnvadu, urīnpūšļa, urīnizvadkanāla un priekšdziedzera slimībām, tai skaitā uro – onkoloģisku patoloģiju.

Centrā strādā sekojoši ārsti – speciālisti: urologi, ķirurgi, onkologs – ķīmijterapeits, nefrologs, kuri nodrošina pacientiem ambulatoras konsultācijas, izmeklēšanu diagnozes precizēšanai, kā arī veic mūsdienīgas uroloģiskas operācijas nierakmeņu slimības, prostatas saslimšanas un uro-onkoloģisku slimību ārstēšanā. Centra speciālisti veic dinamisku pacientu novērošanu hronisku slimību gadījumos.

Slimību diagnostikai izmanto modernāko medicīnas aparatūru un metodes – ultrsonogrāfiju, datortomogrāfiju, magnētisko rezonansi, kā arī dažādas endoskopiskas metodes un audu biopsijas, angiogrāfiju u.c.

Centra speciālisti veic šādas operācijas:

  • endoskopiskas operācijas nierakmeņu ārstēšanai pielietojot lāzera kontakta akmens skaldīšanu,
  • urīnvadu akmeņu izvadīšana endoskopiski izmantojot cilpu un/vai lāzeru,
  • mazinvazīvas –transuretrālas operācijas urīnpūslim, prostatai,
  • urīnpūšļa akmeņu skaldīšana,
  • ultrasonoskopiskā kontrolē veic dažādas biopsijas un nieru drenējošas manipulācijas,
  • laparoskopiskas nieru, virsnieru operācijas,
  • visa veida uro-onkoloģiskas operācijas t.sk. radikālas prostatas un urīnpūšļa operācijas.

Kopumā gada laikā centrā ārstējas vairāk kā 800 pacientu, tiek veiktas vairāk kā 500 operāciju, no kurām 70 % ir mazinvazīvas, jeb saudzējošas operācijas, kas ļauj pacientu izrakstīt 2. – 3. dienā pēc operācijas.

Kurzemes Uroloģijas centrā ir iespējams ārstēties arī Dienas stacionārā, kā arī saņemt speciālistu konsultācijas ambulatori. Pierakstīties pie speciālistiem var Ambulatorās veselības aprūpes daļas reģistratūrā personīgi, vai pa tālruni: 63403231 katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 16.00, vai slimnīcas mājas lapā www.liepajasslimnīca.lv (e-pieraksts).