Sākums Stacionārie pakalpojumi Stacionārās nodaļas Vispārējā bērnu slimību nodaļa

Vispārējā bērnu slimību nodaļa

Nodaļa atrodas 3. stāvā. Šeit ārstē bērnus līdz 18 gadu vecumam ar dažāda profila saslimšanām. Ārstniecības procesā nepieciešamības gadījumā tiek iesaisti arī tādi speciālisti kā bērnu neirologs, bērnu ķirurgs, oftalmologs, fizioterapijas un rehabilitācijas nodaļas speciālisti. Nodaļā darbojas otolaringologa apskates kabinets, kur tiek pieņemti pacienti pēc iepriekšējā pieraksta – gan tos, kas ārstējas nodaļās, gan ambulatori.

Lai nodrošinātu augstu aprūpes kvalitāti, ir pieejamas arī tiešās pieejamības pediatra konsultācijas, kuras nodrošina nodaļas ārsti atbilstoši pierakstam. Pierakstīties pie speciālistiem var Ambulatorās veselības aprūpes daļas reģistratūrā personīgi, vai pa tālruni: 63403231 katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 16.00, vai slimnīcas mājas lapā www.liepajasslimnīca.lv (e-pieraksts).

Uzturēties kopā ar bērnu slimnīcā, palīdzot nodrošināt viņa aprūpi, var viens no bērna vecākiem. Ja bērns ir līdz 18 mēnešu vecumam, tad vecāks var uzturēties nodaļā bezmaksas.  Ja bērns ir vecāks, tad atbilstoši slimnīcas apstiprinātam cenrādim tiek iekasēta maksa. Visām personām, kas uzturas nodaļā, ir jāievēro iekšējās kārtības noteikumi, lai nodrošinātu pretepidemioloģiskā režīma ievērošanu, higiēnu un bērnu drošību.

Jebkuru neskaidrību gadījumā pacientu vecākus aicinām vērsties pie nodaļas virsmāsas, ārstējošā ārsta, dežūrējošās māsas vai dežūrārsta.