Sākums Liepājas Reģionālā slimnīca Par mums Projekti Aktuālie Infrastruktūras attīstība SIA "Liepājas reģionālā slimnīca", iegādājoties modernu lineāro paātrinātāju. Nr. 4.1.1.2.i.0/1/22/I/CFLA/003

Projekta mērķis:

Projekta mērķis ir stiprināt SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” (turpmāk – Slimnīca) veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas infrastruktūru, iegādājoties modernu lineārā paātrinātāja iekārtu staru terapijas pacientiem, tādējādi nodrošinot visaptverošu, ilgtspējīgu un integrētu veselības pakalpojumu sniegšanu, lai mazinātu infekciju slimību izplatību un veicinātu epidemioloģisko prasību ievērošanu.

Projekta aktivitātes:

Projekta ietvaros plānots veikt jauna un moderna lineārā paātrinātāja iegāde un telpu pielāgošana jaunās iekārtas uzstādīšanai. Jaunas iekārtas iegāde ir būtisks Slimnīcas infrastruktūras kapacitātes uzlabojums, kas sekmēs visaptverošu, ilgtspējīgu un integrētu veselības pakalpojumu sniegšanu un epidemioloģisko noturību, mazinot infekciju slimību izplatību.

Finansējuma saņēmējs:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Liepājas reģionālā slimnīca”

Projekta izmaksas:

Kopējās projekta izmaksas ir 3 589 856.00 EUR, t.sk. Attīstības un noturības mehānisma (ANM) finansējums 2 966 823.00 EUR un valsts budžeta finansējums 622 033.00 EUR.

Projekta ilgums:

Projektu plānots īstenot līdz 2022.gada 31.decembrim

Modernais lineārais paātrinātājs nodrošina staru terapiju jaunā kvalitātē.