Sākums Liepājas Reģionālā slimnīca Par mums Projekti Aktuālie Infrastruktūras attīstība SIA "Liepājas reģionālā slimnīca", uzlabojot kardioloģijas, onkoloģijas un bērnu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti Kurzemē. Nr. 9.3.2.0/17/I/009

Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai

Projekta mērķis:

Projekta mērķis ir uzlabot veselības aprūpes pieejamību un pakalpojumu kvalitāti kardioloģijas, onkoloģijas un bērnu aprūpes jomā, jo sevišķi sociālās un teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem Kurzemes reģiona iedzīvotājiem, racionāli un funkcionāli attīstot infrastruktūru SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”.

Projekta aktivitātes:

Projekta ietvaros plānots veikt Liepājas slimnīcas nodaļu pārbūves un atjaunošanas darbus, nodaļu aprīkošanu un tehnoloģiju iegādi, kā arī teritorijas labiekārtošanu un apzaļumošanu.

Projekta ietvaros plānota Liepājas slimnīcas telpu pārbūve un atjaunošana, kā arī aprīkošana ar nepieciešamo inventāru un iekārtām šādās nodaļās:

(SAM 9.3.2. ietvaros): Konsultatīvās nodaļas (ārstu kabinetu) pārbūve, Funkcionālās diagnostikas nodaļā, Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļā , t.sk. 1.st. C korpusā Z spārnā, kā arī telpu pārbūve 2.st. C korpusā, izbūvējot vingrošanas zāli un ārstu kabinetus; Asins kabinetā, Valsts asins donoru nomas telpas, Hemodialīzes nodaļas pārcelšana uz 1.st. C korpusu (esošā Slēgta tipa aptieka), veicot telpu pārbūves darbus, t.sk arī izbūvējot (pārbūve) ūdens sagatavošanas telpu C korpusa pagrabstāvā; Paliatīvās aprūpes/Ķīmijterapijas nodaļā, Bērnu nodaļā, Hronisko pacientu aprūpes nodaļā, Traumatoloģijas nodaļā, Dienas stacionārā, Kardioloģijas nodaļā, Iekšķīgo slimību nodaļas pārcelšana uz A korpusu.

(SAM 13.1.5 ietvaros, REACT-EU finansējums): Neatliekamās medicīnas nodaļā, t.sk. paredzot nodaļas paplašināšanu papildus observācijas gultu izvietošanai; Bērnu nodaļas telpu vienkāršotā atjaunošana (izolācijas boksu izbūve) ~ 50 m2 apmērā.

Tehnoloģiju iegāde, piegāde un montāža, kas ietver ārstniecības procesam tieši nepieciešamo tehnoloģiju iegāde (SAM 9.3.2) - 7 vienības: Anestēzijas iekārtas operāciju nodaļā - 2 gab, Datortomogrāfijas iekārta staru terapijas nodaļā topometrijas un simulācijas veikšanai - 1 gab, Videoendoskopijas iekārtas komplekts operāciju nodaļas vajadzībām - 1gab, Digitālā mamogrāfijas iekārtas iegāde funkcionālās diagnostikas nodaļā - 1 gab, Ultrasonogrāfijas iekārtas iegāde funkcionālās diagnostikas nodaļā - 1 gab, Stacionāra digitāla rentgena iekārta - 1 gab.

(SAM 13.1.5 ietvaros, REACT-EU finansējums) - 6 vienības: angiogrāfijas iekārta 1 gab., datortomogrāfijas iekārta 1gab., ultrasonogrāfijas iekārta 2 gab., ķirurģiskā lāzeriekārta 1 gab., videodermatoskops 1 gab.

Projekta izmaksas:

Projekta kopējie izdevumi

22 604 810,16 EUR

Attiecināmās izmaksas, t.sk.:

19 587 478,28 EUR

ERAF finansējums 85%

16 492 008,40 EUR

Valsts budžeta finansējums 9%

1 920 219,10 EUR

Liepājas reģionālās slimnīcas finansējums 6%

1 175 250,78 EUR

Neattiecināmās izmaksas, t.sk.: