Sākums Jaunumi Aicinām darbā kolēģi - INTERNISTU stacionārā un Uzņemšanas nodaļā

Aicinām darbā kolēģi - INTERNISTU stacionārā un Uzņemšanas nodaļā

07.08.2023.

Liepājas Reģionālā slimnīca ir viena no septiņām daudzprofilu ārstniecības iestādēm Latvijā, kas sniedz stacionāro un sekundāro ambulatoro palīdzību, neatliekamo medicīnisko palīdzību, kā arī veic ārstu rezidentu praktisko apmācību. Slimnīca gadā sniedz stacionāros pakalpojumus aptuveni 15 tūkstošiem pacientu, tajā tiek veiktas ap 8 400 ķirurģiskās manipulācijas , t.sk. 3 000 Dienas stacionārā un pasaulē nāk ap 1 000 jaundzimušo.

Esi viens no mums - pievienojies mūsu kolektīvam!

Prasības kandidātam – ārsta grāds, sertifikāts attiecīgajā specialitātē

Darba laiks – pilna/nepilna darba laiks

Darbs – stacionārā un Uzņemšanas nodaļā

Piedāvājam:

• darbu lieliskā komandā,
  • atbalstu profesionālajā pilnveidē,
  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu,
  • konkurētspējīgu atalgojumu (sākot no 1831 EUR līdz 2500 EUR),
  • pašvaldības atbalstu dzīvesvietas nodrošināšanā,
  • rotaļu grupiņu darbinieku bērniem,
  • jaunajiem speciālistiem iespēja pieteikties Eiropas Savienības struktūrfondu programmai „Izaugsme un nodarbinātība”.

CV sūti uz e-pastu: personals@liepajasslimnica.lv līdz š. g. 31. augustam.

Informācija par datu apstrādi:

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA”, adrese: Slimnīcas iela 25, Liepāja, telefons: 63403222, elektroniskā pasta adrese: birojs@liepajasslimnica.lv.

Jūsu personas datu apstrādes mērķis – darbinieku atlases procesa nodrošināšana un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšana.

Papildus informācija par Jūsu personas datu apstrādi pieejama SIA “LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA” mājaslapā www.liepajasslimnica.lv sadaļā Privātuma politika.