Sākums Jaunumi Bērnu nodaļa saņēmusi uzņēmuma AE Partner darbinieku dāvinājumu

Bērnu nodaļa saņēmusi uzņēmuma AE Partner darbinieku dāvinājumu

07.03.2023.

Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējā bērnu slimību nodaļa saņēmusi kārtējo uzņēmuma “AE Partner” darbinieku dāvinājumu - trīs enterālās barošanas sūkņus. Liepājas Reģionālās slimnīcas bērnu nodaļai ar uzņēmuma “AE Partner” darbiniekiem izveidojusies cieša un sirsnīga sadarbība daudzu gadu garumā. 

Kopš 2013. gada uzņēmuma “AE Partner” darbinieki īsteno labdarības iniciatīvu “Burka”. Šo gadu laikā uzņēmuma darbinieki ir aktīvi ziedojuši savus personīgos līdzekļus, lai katru gadu uzdāvinātu kādu nozīmīgu iekārtu Liepājas Reģionālās slimnīcas bērnu nodaļai. Piemēram, rokas pulsa oksimetrus kopā ar vairākkārt lietojamiem pulsoksimetra sensoriem, kas pacientam konstatē sirdsdarbības ātrumu un skābekļa piesātinājumu asinīs vienkārši uz pirksta uzliekot nelielu sensoru, kā arī pacientu vēnu meklētāju, inhalatorus, kas būtiski uzlabos mazo pacientu aprūpi gadījumos, kad nepieciešams veikt medikamentu inhalācijas, skābekļa koncentratoru, kas palīdz apgādāt pacienta organismu ar skābekli ārstējoties mājas apstākļos un citas noderīgas iekārtas, kas būtiski atvieglo mazo pacientu veselības stāvokli. Par saviem līdzekļiem AE Partner komanda sarūpējusi un bērnu nodaļai uzdāvinājusi arī šūpuļkrēsliņus – zilonīšus un mazuļu barošanas krēslus, kas ir svarīgi rūpējoties par bērnu un arī vecāku labsajūtu nodaļā.

Turpinot tradīciju, arī pagājušā gada (2022.) laikā “Burkā” saziedotie līdzekļi ir izmantoti dāvinājuma iegādei Liepājas Reģionālās slimnīcas bērnu nodaļai. Šī gada (2023.) 01. martā uzņēmuma “AE Partner” pārstāvji ieradās slimnīcas bērnu nodaļā, lai uzdāvinātu trīs enterālās barošanas sūkņus, ar kuru palīdzību mazajiem pacientiem tiek ievadīta pārtika no mīkstajiem iepakojumiem enterālās barošanas zondēs, kas ir ļoti svarīgi tiem pacientiem, kuri veselības problēmu dēļ nespēj uzņemt pārtiku caur muti.

Uzņēmuma pārstāvji norāda: “Esam lepni par mūsu uzņēmuma darbiniekiem – par šis labdarības iniciatīvas aizsākšanu un turpināšanu jau vairāk nekā deviņu gadu garumā!”

Savukārt nodaļas personāls saka lielu paldies uzņēmuma „AE Partner” darbiniekiem par iniciatīvu, par nenogurstošo enerģiju, īstenojot šo labdarības akciju un atbalstot mūsu mazos pacientus.


Indra Grase

SIA „LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA”

sabiedrisko attiecību speciāliste

+371 26591363

indra.grase@liepajasslimnica.lv