Sākums Jaunumi Bērnu paliatīvās aprūpes kabinets saņem AE Partner darbinieku dāvinājumu

Bērnu paliatīvās aprūpes kabinets saņem AE Partner darbinieku dāvinājumu

22.12.2023.

Nodibinājums “Liepājas reģionālās slimnīcas atbalsta fonds” ir saņēmis uzņēmuma “AE Partner” darbinieku dāvinājumu – 4830 eiro, kas tiks izlietoti Liepājas Reģionālās slimnīcas Bērnu paliatīvās aprūpes kabineta labiekārtošanai. Uzņēmuma darbinieki kopš 2013. gada īsteno labdarības iniciatīvu “Burka”, aktīvi ziedojot savus personīgos līdzekļus, lai katru gadu atbalstītu slimnīcas mazos pacientus. Uzņēmuma pārstāvji stāsta, ka burkas, kuras izvietotas uzņēmuma telpās, tiek pildītas gan visa gada garumā, gan īpaši “Burkas” akcijai organizētos pasākumos.

Raitis Roze, AE Partner pārstāvis: “Šogad mums veicās vislabāk, to arī apliecina summa, kuru mums izdevās savākt. Gribam vairot aktivitātes, kurās varētu iesaistīties lielāks skaits darbinieku, jo nākošajā gadā (2024.) gribam pārspēt šī gada ziedojuma summu. Tā ir mūsu filozofija - būt partneriem, lai veidotu ilgstošākas un dziļākas partnerattiecības.”

Uzņēmuma pārstāvji Gints Sudmalis, Una Stumbre, Sintija Sedliņa, Elija Bergmane, kuri atveda dāvinājumu, norāda: “Šīs labdarības un ziedojumu mērķis vienmēr ir bijis nemainīgs - sagādāt nepieciešamo Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējai bērnu slimību nodaļai. Šoreiz skaidras naudas līdzekļus nodevām nodibinājumam “Liepājas reģionālās slimnīcas atbalsta fonds” Bērnu paliatīvas aprūpes kabineta iekārtošanai, jo tikai paši kabineta darbinieki zina, kā tieši un ar ko vislabāk atbalstīt mazos pacientus.

Ceram, ka mūsu iniciatīva dos kaut vienu priekpilnu smaidu un ir vērtība, kā slimnīcas kolektīvam tā pacientiem. Šī doma mūs motivē turpināt iesākto iniciatīvu arī turpmāk!”

Vispārējas bērnu slimību nodaļas virsmāsa un Bērnu paliatīvās aprūpes kabineta māsa Gundega Blizņeca: “Bērnu paliatīvās aprūpes kabinetu apmeklē bērni ar dažādām saslimšanām, to skaitā funkcionāliem traucējumiem - tie ir bērni ratiņkrēslā, tie ir bērni ar pārvietošanās traucējumiem, tie ir bērni, kuri vispār nespēj paši pārvietoties, kurus ienes vecāki. Mēs plānojam šī kabineta iekārtojumu padarīt bērniem draudzīgāku, mājīgāku, lai tas pēc iespējas mazāk atgādina ārsta kabinetu. Mūsu mazajiem pacientiem dažkārt ir specifiska uzvedība un slimnīcas vide var būt biedējoša bērniem. Tāpēc aprīkosim kabinetu ar bērniem interesantām un attīstošām lietām, kas piesaista uzmanību un noņem spriedzi ārsta apmeklējuma laikā. Kamēr ārsts, psihologs, psihoterapeits vai jebkurš cits atbalsta komandas personāls sarunājas ar vecākiem, tikmēr bērns var parotaļāties.”

Par ziedojuma līdzekļiem plānots iegādāties divus sensoro noskaņu kubus un divus ovālus, kā arī manipulatīvo sienu – krokodils. Sensoro noskaņu kubi un ovāli rada lielisku fona gaismu telpā, katru reizi uzburot citu krāsu un noskaņu. Gaisma ir silta un rada patīkamu atmosfēru telpā. Savukārt manipulatīvā siena – krokodils ir spilgta un izteiksmīga uzmanību piesaistoša interaktīva un attīstību veicinoša rotaļlieta krokodila formā. Manipulatīvā siena sastāv no piecām sadaļām, katra sadaļa piedāvā savu aktivitāšu tēmu, kas ir saistītas ar acu-roku koordinācijas, sīkās pirkstu muskulatūras attīstību. Komplektā ietilpst pieci atsevišķi paneļi - perkusiju mūzikas instrumenti, magnētiskais labirints ar bumbiņām un magnētisko nūjiņu, spogulis, vairāki labirinti, vēršana, zobratu griešana.

Personāls saka lielu paldies ilggadējam sadarbības partnerim - AEPartner darbiniekiem par atbalstu un sarūpētajiem līdzekļiem Bērnu paliatīvās aprūpes kabineta iekārtošanai. Kopā mēs varam padarīt jaukākus tos brīžus, kad pacienti apmeklē šo kabinetu. Paldies!!!