Sākums Jaunumi Jāņa Čakstes vidusskolas piektklasnieki papildina “Drosmes kasti”

Jāņa Čakstes vidusskolas piektklasnieki papildina “Drosmes kasti”

09.05.2024.

Liepājas Jāņa Čakstes vidusskolas 5.b klases skolēni kopā ar sociālo zinību skolotāju Kintiju Silu 8. maijā ieradās slimnīcā, lai bērnu nodaļas virsmāsai Gundegai Blizņecai nodotu slimnīcas “Drosmes kastes” papildināšanai sarūpētās dāvaniņas - dažādas rotaļlietas, rakstāmpiederumus, puzles u.c. lietas, kas varētu iepriecināt bērnus, nonākot medicīnas iestādē.

“Mēs sakrājām deviņdesmit divas mantas, lai papildinātu “Drosmes kasti” ar dažādām interesantām lietiņām, kuras varēs nodot bērniem,” teic klases pārstāve Estere Vindija. Sociālo zinību skolotāja Kintija Sila pastāstīja, ka tā bijusi pašu bērnu iniciatīva - sarūpēt dāvaniņas, lai papildinātu “Drosmes kasti”. “Mācību stundās, apgūstot sociālās zinības, vēlējāmies īstenot labdarības projektu, lai palīdzētu bērniem ar veselības problēmām. Bērni paši izdomāja, ka projektā varētu savākt dažādas mantiņas un tās ziedot slimnīcas “Drosmes kastei”. Mēs arī citus skolas bērnus aicinājām piedalīties šajā akcijā. Vienas pirmās klases audzēkņi mums nodeva divdesmit septiņas mantiņas, bet, protams, 5.b. klase šo projektu paši izdomāja un paši arī vēlējas sarūpētas lietiņas nogādāt slimnīcā,” bērnus uzslavē skolotāja.

Nodaļas virsmāsa Gundega Blizņeca, sakot lielu paldies bērniem un skolotājai par sarūpētajām dāvaniņām, stāsta, ka nokļūstot slimnīcā, neviens bērniņš nav priecīgs. “Tad noder kāds mazs iepriecinājums - neliela rotaļlieta, krāsojamā grāmata, vai kāda cita maza lietiņa, kas iepriecina un novērš domas no slimnīcas ikdienas. Liels paldies jums visiem, kas piedalījās šajā akcijā, paldies par jūsu dāvanām. Mūsu mazie pacienti būs ļoti, ļoti priecīgi un vēlam jums pašiem šeit nenokļūt.”


Indra Grase

SIA „LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA”

sabiedrisko attiecību speciāliste

+371 26591363

indra.grase@liepajasslimnica.lv