Sākums Jaunumi Liepājas Reģionālā slimnīca piedalījās ārkārtas situācijas apmācībās

Liepājas Reģionālā slimnīca piedalījās ārkārtas situācijas apmācībās

06.11.2022.

Liepājas Reģionālā slimnīca 3. novembrī piedalījās lidsabiedrība airBaltic un starptautiskās lidostas Liepāja rīkotajās pilna mēroga ārkārtas situācijas apmācības Baltijas vējš 2022. Šo mācību mērķis bija pārbaudīt sadarbību starp lidostu un visiem valsts ārkārtas dienestiem.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norādīis, ka galvenā prioritāte gan airBaltic darbībā, gan aviācijas nozarē kopumā vienmēr esot drošība. “Šādas apmācības ir ļoti svarīgas, jo sevišķi tāpēc, ka Covid-19 ierobežojumu dēļ ir pagājis kāds laiks kopš pēdējo reizi veiktas pilna mēroga apmācības. Tās ļaus airBaltic un starptautiskajai lidostai Liepāja izvērtēt ārkārtas procedūras, sadarbību un noteikt turpmākus uzlabojumus, atzina M. Gauss.

Ārkārtas situācijas apmācībās tiks pārbaudīta pasažieru evakuācija, glābšana un hospitalizācija. Apmācībās piedalījās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Liepājas Reģionālā slimnīca, Valsts policija, Transporta nelaimes gadījumu un incidentu izmeklēšanas birojs, aeronavigācijas pakalpojumu sniedzējs Latvijas gaisa satiksme, Zemessardzes 44. kājnieku bataljons, Liepājas pilsētas Pašvaldības policija un citi.

Informācijas avots: airBaltic Korporatīvās komunikācijas nodaļa