Sākums Jaunumi Liepājas Reģionālajā slimnīcā piedzimis šogad 500. mazulis – meitenīte Jasmīna

Liepājas Reģionālajā slimnīcā piedzimis šogad 500. mazulis – meitenīte Jasmīna

15.08.2023.

Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā 13. augustā plkst. 14.25 pasaulē nācis šā gada 500. mazulis – meitenīte Jasmīna. Jasmīna piedzima 4380 gramus smaga un 57 centimetrus gara.

Vecāki – Inese Svikle un Egils Gricjus ir liepājnieki. Meitenītes māmiņa pastāstīja, ka mājās mazo māsiņu gaida māsas Anna, Denīze un Karolīna, kā arī brāļi Emīls un Ernests.

Mazajai Jasmīnai pasaulē palīdzēja nākt vecmāte Ingūna Ķuda un māsas palīdze Natālija Kirle.

Šodien slimnīcas valdes priekšsēdētāja Līga Priedena apsveica vecākus ar mazuļa piedzimšanu un novēlēja stipru veselību, izturību, pacietību un daudz jauku brīžu, audzinot atvases. L. Priedena vecākiem uzdāvināja pilsētas pašvaldības sarūpēto krūzīšu komplektu ar Liepājas simboliku, kas noderēs kafijas vai tējas baudīšanai kopīgajos atelpas brīžos.