Sākums Jaunumi Paldies Liepājas Ezerkrasta sākumskolas kolektīvam par sirsnīgo apsveikumu

Paldies Liepājas Ezerkrasta sākumskolas kolektīvam par sirsnīgo apsveikumu

30.11.2021.

Liepājas Ezerkrasta sākumskolas kolektīvs Liepājas Reģionālās slimnīcas darbiniekiem sarūpējis sirsnīgu dāvanu – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Vakar (29.11.2021.) skolas direktore Dace Gedroviča slimnīcai uzdāvināja koka zaru, kurā iekārtas pašizgatavotas sirsniņas uz kurām uzrakstīti paldies vārdi mediķiem pateicībā par viņu darbu.

D.Gedroviča pastāstīja, ka tas ir sveiciens no Liepājas Ezerkrasta sākumskolas bērniem, viņu vecākiem un skolas kolektīva. “Mēs jums gribējām sagādāt prieku un sakām paldies mediķiem un visiem darbiniekiem, kuri strādā Liepājas Reģionālajā slimnīcā un sniedz palīdzību cilvēkiem. Sirsniņkoks novietots Ambulatorajā veselības aprūpes daļā, kur ikviens darbinieks var izlasīt personālam veltītos pateicības vārdus.

Liepājas Reģionālās slimnīcas kolektīvam ir patiess prieks par šo jauko pārsteigumu. Mēs priecājamies, ka jūs atbalstiet mūs. Jūsu darinātās sirsniņas sasilda mūsu sirdis. Šādi jauki apsveikumi un atbalsts dod spēku ikdienā turpināt mūsu darbu – ārstēt saslimušos cilvēkus, kuru vidū ir arī bērni. Liels paldies jums par sirds siltumu un atbalstu!

Lai jums veicas mācībās! Lai izdodas īstenot visus sapņus un ieceres! Lai pedagogiem nepietrūkst izturības, sniedzot jums zināšanas!


Indra Grase

SIA „LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA”

sabiedrisko attiecību speciāliste

+371 26591363

indra.grase@liepajasslimnica.lv