Sākums Jaunumi Par ziedotiem līdzekļiem Bērnu paliatīvās aprūpes kabinetam iegādātas attīstošas rotaļlietas

Par ziedotiem līdzekļiem Bērnu paliatīvās aprūpes kabinetam iegādātas attīstošas rotaļlietas

07.06.2024.

Nodibinājums “Liepājas reģionālās slimnīcas atbalsta fonds” pirms aizvadītajiem Ziemassvētkos saņēma uzņēmuma “AE Partner” darbinieku dāvinājumu – 4830 eiro, kas tiek izlietoti Liepājas Reģionālās slimnīcas Bērnu paliatīvās aprūpes kabineta labiekārtošanai.

Patlaban par ziedojuma līdzekļiem fonds ir iegādājies divus sensoro noskaņu kubus un divus ovālus, kā arī 4 manipulatīvos rotaļu objektus – zebru, lāci un divus telēnus (kopējā summa: EUR 1298.03), kas nodoti Bērnu paliatīvās aprūpes kabineta labiekārtošanai. Sensoro noskaņu kubi un ovāli rada lielisku fona gaismu telpā, katru reizi uzburot citu krāsu un noskaņu. Gaisma ir silta un rada patīkamu atmosfēru telpā.

Savukārt manipulatīvie rotaļu objekti ir spilgtas un izteiksmīgas, uzmanību piesaistošas, interaktīvas un attīstību veicinošas rotaļlietas dažādu dzīvnieku formā. Katra manipulatīvā rotaļlieta piedāvā savu aktivitāšu tēmu, kas ir saistīta ar acu-roku koordinācijas, sīkās pirkstu muskulatūras attīstību.

Sadarbībā ar slimnīcas Bērnu paliatīvās aprūpes kabineta darbiniekiem, par ziedotajiem AE Partner darbinieku līdzekļiem fonds turpinās iegādāties nepieciešamās lietas, kas uzmundrinās mazos pacientus un palīdzēs medicīnas darbiniekiem nodrošināt medicīnisko palīdzību maksimāli augstā līmenī.

Personāls saka lielu paldies ilggadējam sadarbības partnerim - AEPartner darbiniekiem par atbalstu un sarūpētajiem līdzekļiem Bērnu paliatīvās aprūpes kabineta iekārtošanai. Kopā mēs varam padarīt jaukākus tos brīžus, kad pacienti apmeklē šo kabinetu. Paldies!!!


Indra Grase

SIA „LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA”

sabiedrisko attiecību speciāliste

+371 26591363

indra.grase@liepajasslimnica.lv