Sākums Jaunumi Slimnīcas darbinieki piedalās Rīgas maratonā

Slimnīcas darbinieki piedalās Rīgas maratonā

10.05.2023

Rimi Rīgas maratonam, kas šogad (06.05.2023. - 07.05.2023.) norisinājās jau 33. reizi, dažādās distancēs kopumā bija reģistrējušies 23 751 dalībnieks no 79 pasaules valstīm. Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu un uzturētu sportisko formu, kā arī pārstāvētu Liepājas Reģionālo slimnīcu (LRS) starptautiskā sporta pasākumā, šajos skriešanas svētkos piedalījās arī Liepājas Reģionālās slimnīcas pārstāvji. Trīs LRS dalībnieki - Eva Strautiņa, Edgars Kļaviņš un Mihails Dolguševs startēja pusmaratona distancē, bet seši dalībnieki - Liene Laukagale, Inese Čīče, Inga Kairo, Loreta Kairo, Artemijs Hromovskihs un Zanda Klaiva - 10 km distancē. Neatliekamās medicīnas centra vadītājs Mihails Dolguševs apliecināja, ka visi LRS dalībnieki veiksmīgi finišējuši.

Maratona organizatori norāda, ka ievērojamā reģistrēto dalībnieku izaugsme, salīdzinot ar 2022. gadu, norāda uz pozitīvām tautas sporta atveseļošanās iezīmēm pēc pandēmijas, kā arī mudina prognozēt, ka Pasaules čempionāts skriešanā, kas notiks Rīgā no 30. septembra līdz 1. oktobrim un kurā varēs piedalīties jebkurš interesents, arī gūs popularitāti gan Latvijas, gan ārvalstu skrējēju vidū.

Rīgas maratons jeb Rimi Rīgas maratons ir ikgadējs maratons, kas notiek Rīgā kopš 1991. gada. Šis ir vienīgais World Athletics ar Zelta kvalitātes zīmi novērtētais maratons Ziemeļeiropā. Trase sākas un beidzas 11. novembra krastmalā, ved ap Rīgas vēsturisko centru, Vecrīgu, Rīgas centru, Ķīpsalu un Pārdaugavu.