Sākums Jaunumi Slimnīcas mediķi saņem ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus

Slimnīcas mediķi saņem ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus

08.05.2023.

Trešdien, 3. maijā, veselības ministre Līga Meņģelsone apbalvoja nozares profesionāļus. Kopumā tika godināti 43 veselības nozares darbinieki, pasniedzot Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus. Viņu vidū arī Liepājas Reģionālās slimnīcas Iekšķīgo slimību nodaļas internistei, pneimonoloģei Sandrai Auderei un Ķīmijterapijas, hematoloģijas un paliatīvās aprūpes nodaļas virsmāsai Marikai Jelsmanei.

Par pašaizliedzīgu un profesionālu darbu veselības nozarē Veselības ministrijas Atzinības raksts piešķirts Liepājas Reģionālās slimnīcas Iekšķīgo slimību nodaļas internistei, pneimonoloģei Sandrai Auderei. S.Audere veselības nozarē strādā vairāk kā 35 gadus un ir izcila savas jomas profesionāle. S.Audere ikdienas ārstējot pacientus gan slimnīcas stacionārā, gan konsultējot tos ambulatori, veic būtisku ieguldījumu iekšķīgo slimību pacientu ārstniecībā. Kolēģi S.Auderi raksturo kā ļoti zinošu, apzinīgu un atbildīgu speciālist. Pacientu aprūpē mediķe ir iejūtīga, pretimnākoša un vienlaikus arī prasīga, kura savā darbā spēj atrast pieeju visdažādākajiem pacientiem. Ar savu darbu S.Audere iemantojusi gan kolēģu, gan pacientu atzinību.

Par ilggadēju, pašaizliedzīgu darbu un augstā līmenī pildītiem ikdienas pienākumiem veselības aprūpē Veselības ministrijas Pateicības raksts piešķirts Liepājas Reģionālās slimnīcas Ķīmijterapijas, hematoloģijas un paliatīvās aprūpes nodaļas virsmāsai Marikai Jelsmanei. M.Jelsmane veselības nozarē strādā vairāk kā 25 gadus. Ilggadējā māsa pašaizliedzīgi un augstā līmenī pilda savus ikdienas pienākumus iedzīvotāju veselības aprūpē. M.Jelsmane prasmīgi vada un organizē nodaļas māsu darbu un vienlaikus spēj būt izcila palīdze ārstiem. M.Jelsmane ieguldījusi lielu darbu, lai nodaļā izveidotu profesionālu māsu komandu, kura prot palīdzēt, uzklausīt un nomierināt gan pacientus, gan viņu tuviniekus. Kolēģi M.Jelsmani raksturo kā izcilu un zinošu profesionāli, kura savu darbu veic ar lielu atbildības sajūtu un labprāt dalās ar savām zināšanām ar jaunākiem kolēģiem.


Indra Grase

SIA „LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA”

sabiedrisko attiecību speciāliste

+371 26591363

indra.grase@liepajasslimnica.lv